Асоціація з Україною: ЄС ще не має згоди щодо позиції Нідерландів  – джерело

Асоціація з Україною: ЄС ще не має згоди щодо позиції Нідерландів – джерело

2682
Ukrinform
Лідери Європейського Союзу поки що продовжують дискусії відносно пропозицій Нідерландів, на умовах яких країна може завершити ратифікацію Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

Про це власному кореспондентові Укрінформу в Брюсселі повідомив високопоставлений дипломат ЄС.

«У понеділок ми обговорили це питання. Дискусії ще тривають. Не всі країни погоджуються з пропозиціями Нідерландів», - зазначив співрозмовник агентства.

Водночас він наголосив, що прагненням керівництва Євросоюзу, Європарламенту, урядів 27 країн, Співтовариства, які вже давно ратифікували Угоду, є забезпечення набуття її чинності.

Як повідомляв Укрінформ, Нідерланди пропонують ухвалити окрему декларацію до Угоди про асоціацію. Така ситуація була штучно спровокована Росією через агентів впливу у Нідерландах, які ініціювали референдум про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС, яка вже була підписана голландським урядом та схвалена парламентом.

Під час референдуму проросійські місцеві маргінали виступили із занепокоєннями проти таких чотирьох позицій: Угода нібито затверджує членство України в ЄС; зобов’язує надавати Києву військову допомогу; зобов’язує надавати Україні фінансову допомогу із бюджету ЄС; дозволяє вихід українським громадянам на ринок праці Співтовариства.

Слід наголосити, що жодного із цих «занепокоєнь» Угода про асоціацію Україна-ЄС не передбачає. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>