Пєкло не вважає фільм «Волинь» загрозою для українсько-польських відносин

Пєкло не вважає фільм «Волинь» загрозою для українсько-польських відносин

1272
Ukrinform
Фільм «Волинь» Войцеха Смажовського про так звану волинську різанину не може бути причиною для погіршення дружніх двосторонніх відносин України та Польщі.

Таку думку висловив Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло під час засідання прес-клубу "Дипломати без краваток" в Укрінформі.

«Я не думаю, що він є якоюсь загрозою для наших взаємних відносин. Фільм як фільм - і все. У вас також були фільми про складні часи, я думаю, що все нормально», - сказав Пєкло.

На його переконання, цю стрічку варто сприймати лише як фільм, а не як якийсь серйозний історичний документ, що може вплинути на відносини двох держав. «А над документами працюють польський та український інститути національної пам’яті та інші структури», - додав він.

Пєкло зазначив, що особисто стрічку ще не бачив, але сприймає фільм "Волинь" виключно як погляд режисера на Волинську трагедію. «Проблема лише в тому, як його інтерпретувати», - додав Пєкло.

23 вересня фільм "Волинь" показали під час кінофестивалю у Гдині. 3 жовтня відбувся передпрем'єрний показ фільму для журналістів, а 7 жовтня фільм вийшов на широкі екрани.

Автор стрічки Войцех Смажовський показує трагедію польського населення Волині. Водночас він упевнений, що фільм не нашкодить польсько-українським відносинам. І вже на той момент такі події викликали обговорення в культурному середовищі України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>