Справа Новинського: Генпрокурор відповів на додаткові запитання комітету Ради

Справа Новинського: Генпрокурор відповів на додаткові запитання комітету Ради

1118
Ukrinform
Генпрокурор Юрій Луценко підписав відповіді на додаткові запитання членів Регламентного комітету Верховної Ради щодо подання про притягнення народного депутата від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського до кримінальної відповідальності.

Про це прес-секретар Луценка Лариса Сарган написала у Фейсбуці.

"Юрій Луценко підписав відповіді на додаткові запитання членів Регламентного комітету ВР щодо подання про притягнення народного депутата Вадима Новинського до кримінальної відповідальності. Чекаємо на засідання Регламентного комітету", - написала вона.

Як повідомляв Укрінформ, 3 листопада генеральний прокурор Юрій Луценко оприлюднив фотокопію подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з "Опозиційного блоку" Вадима Новинського. Луценко показав лише одну сторінку з подання, і там йдеться про перевищення влади та вчинення злочинів спільно з Віктором Януковичем і правоохоронцями Києва при незаконному позбавленні волі архієпископа (нині митрополита) Олександра Драбинка, коли той був помічником нині покійного предстоятеля УПЦ Володимира Сабодана.

Сам Новинський на засіданні Регламентного комітету Верховної Ради 16 листопада називав представлені Генпрокуратурою докази його нібито причетності до позбавлення волі Драбинка "юридично нікчемними". Адвокат  Новинського Олег Татаров на цьому ж засіданні заявив про недостатність доказової бази з боку Генеральної прокуратури щодо його підзахисного і попросив Комітет рекомендувати Верховній Раді повернути подання для допрацювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-