Луценко в Лондоні обговорив виконання запитів щодо екстрадиції

Луценко в Лондоні обговорив виконання запитів щодо екстрадиції

1339
Укрінформ
Генеральний прокурор України Юрій Луценко в рамках офіційного візиту в Лондон провів низку двосторонніх зустрічей з представниками компетентних органів Великобританії: Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ, Королівської прокурорської служби та Служби податкових і митних зборів.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Генеральна прокуратура України високо цінує ту допомогу, яка надавалася і надається британською стороною на шляху реформування і сподівається на її продовження", - зазначив Луценко під час візиту.

Українська делегація також поінформувала британську сторону про результати розслідування актуальних кримінальних проваджень стосовно колишніх високопоставлених посадових осіб та причетних, а також про розслідування злочинів під час Революції Гідності.

"За результатами зустрічі відзначені позитивні напрацювання щодо зазначених питань і висловлена зацікавленість у широкому співробітництво між відомствами, в тому числі по виконанню запитів про міжнародну правову допомогу та екстрадицію", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо: нещодавно глава ГПУ в Гаазі обговорив можливість розгляду МКС злочинів, скоєних проти учасників Революції гідності. Делегація ГПУ підкреслила зв'язок злочинів, скоєних на Майдані, в Криму та на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-