Гройсман: Хочу відучити державний апарат

Гройсман: Хочу відучити державний апарат "кошмарити" бізнес

Укрінформ
Уряд рішуче налаштований знімати усі бар'єри та перепони, що заважають розвитку бізнесу в Україні.

Про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабміну у середу, повідомляє Урядовий портал.

"Ми готові знімати усі бар'єри, усі перепони для того, щоб бізнес швидше розвивався", - підкреслив керівник уряду.

Він зазначив, що уряд бореться за збільшення економічного зростання. Це можливо забезпечити "тільки тоді, коли буде серйозна дерегуляція, інвестиція в реальний сектор економіки, і для цього потрібно створювати такі умови".

За його словами, уряд запровадив тісний діалог із бізнесом, регулярні зустрічі для того, щоб "зрозуміти, в яких умовах живе підприємництво".

Прем'єр-міністр зауважив, що запрошує на такі зустрічі із бізнесом представників силових, контролюючих органів, профільних міністерств.

"Я хочу, щоб представники влади і контролюючих структур бачили очі підприємців. Я хочу відучити державний апарат "кошмарити" бізнес. Це дуже важливе питання. Треба зрозуміти, хто заради кого працює і у кого які функції", - наголосив Гройсман.

Він зауважив, що мав десятирічний досвід підприємництва та знає, як непросто складаються відносини між бізнесом і державою.

"Треба створювати умови, за яких ніхто не буде штучно перешкоджати бізнесу розвиватися", - підкреслив глава уряду.

За його словами, у різних нормативно-правових актах України записано багато "безглуздих речей". У питанні скасування таких обмежень треба діяти рішуче, швидко і, головне, не вводити нових регуляцій, переконаний Прем'єр-міністр.

"Ні в кого не повинно бути сумнівів, що у нашого уряду є така рішучість", - зазначив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-