МЕРТ обрали держсекретаря

МЕРТ обрали держсекретаря

1691
Ukrinform
За результатами відкритого конкурсу обрано державним секретарем Міністерства економічного розвитку і торгівлі Олексія Перевезенцева.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендуватиме призначити Олексія Перевезенцева державним секретарем Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Рішення було ухвалено в середу, 16 листопада, за результатами відкритого конкурсу», - йдеться у повідомленні.

Перевезенцев має значний досвід роботи на дипломатичній службі. З 1999 року працював у Міністерстві закордонних справ України. Пройшов шлях від спеціаліста другої категорії відділу міжнародно-правових питань двостороннього співробітництва до третього секретаря відділу міжнародних договорів в МЗС України. З 2002 по 2009 рік працював головним консультантом управління по роботі з представництвами України та міжнародної інформації, а пізніше - головним консультантом відділу міжнародно-правових питань у Секретаріаті Президента України. У 2009-2010 роках Перевезенцев був заступником директора Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. У Мінекономрозвитку почав працювати в липні 2012 року на посаді заступника Директора юридичного департаменту. У грудні того ж року Перевезенцева призначили Директором юридичного департаменту. На цій посаді він перебуває сьогодні.

Відповідно до Закону «Про державну службу», державний секретар має приступити до виконання своїх обов'язків не пізніше 1 січня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-