Україна хоче виключно правового врегулювання в Криму та на Донбасі - Президент

Україна хоче виключно правового врегулювання в Криму та на Донбасі - Президент

1691
Ukrinform
Президент Петро Порошенко на зустрічі з послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу підтвердив, що Україна залишається рішучим прихильником виключно правових, політико-дипломатичних шляхів врегулювання і в питанні Криму, і ситуації на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Президент також наголосив на важливості продовження сакційного тиску на Росію, який не є самоціллю, а ефективним інструментом забезпечення виконання російською стороною її зобов’язань у рамках Мінських домовленостей", - йдеться у повідомленні.

Президент поінформував глав дипломатичних місій про прогрес України на шляху реформ, передусім у боротьбі з корупцією. У цьому контексті було особливо відзначено успішне завершення першого етапу електронного декларування в Україні.

Порошенко висловив сподівання на належну оцінку реформ, що здійснюються в Україні, у тому числі з боку ЄС. У цьому контексті було відзначено важливість виконання стороною ЄС і своїх зобов’язань, зокрема у частині надання українцям безвізового режиму. "Незважаючи на надскладні виклики, яким вимушено протистоїть Україна, ми сумлінно виконали свою частину зобов’язань, і маємо право очікувати на відповідне рішення з боку наших партнерів ЄС без подальших зволікань", - підкреслив глава держави.

Президент подякував столицям країн "Великої сімки" та ЄС за послідовну підтримку України, зокрема фінансову, у забезпеченні проведення складних, але необхідних для країни та її європейського майбутнього реформ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>