ФПУ: спільна мета уряду й профспілок – захищати права працівників

ФПУ: спільна мета уряду й профспілок – захищати права працівників

2126
Ukrinform
Роботодавці, уряд і профспілки підписали Генеральну угоду, яка стала дорожньою картою подальшого розвитку соціально-трудових відносин та проведення реформ. Тому Федерація профспілок України категорично не сприймає будь-які спроби згорнути діалог, який вдалося відновити з приходом нового уряду.

Про це інформує прес-центр ФПУ.

Повідомляється, що після зустрічі керівників всеукраїнських профспілок із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом створено окремий урядовий орган з питань промислової політики, працює міжвідомча робоча група з опрацювання пропозицій щодо перегляду цін на газ, переглянуто прожитковий мінімум.

У прес-центрі зазначили, що Федерація підтримала ініціативу уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до реального прожиткового мінімуму 3200 гривень у проекті Державного бюджету на 2017 рік. 

У цьому контексті наголошується: "ФПУ не підтримує публічні заяви окремих політичних сил і політиків, які незгодні з підвищення соціальних стандартів, зокрема мінімального рівня зарплати, які висувають низку додаткових бюджетних вимог, пов’язуючи їх із вирішенням цього нагального для майже 4 мільйонів працівників питання. Наша спільна мета – захищати права людини праці".

Президія ФПУ звернулася до голови Верховної Ради Андрія Парубія з пропозицією про проведення за його участі та представників усіх парламентських фракцій і груп зустрічі з лідерами всеукраїнських профспілок та територіальних профоб'єднань щодо підвищення соціальних стандартів у проекті Держбюджету-2017.

Повідомляється, що 17 листопада ФПУ проведе Всеукраїнську акцію профспілок у формі пікетування парламенту на підтримку ініціативи уряду підвищити мінімальну заробітну плату та виконання інших соціально-економічних вимог профспілок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-