Депутат Загорій задекларував акції "Дарниці" та 26 фармацевтичних винаходів

Депутат Загорій задекларував акції "Дарниці" та 26 фармацевтичних винаходів

1708
Ukrinform
Народний депутат від фракції БПП Гліб Загорій вказав у своїй електронній декларації близько 27 тисяч акцій фармацевтичної компанії "Дарниця", майже 5 тисяч акцій ПАТ "Фармак", а також 26 винаходів у сфері фармацевтики та 41 торгову марку, переважно назв медпрепаратів.

Про це свідчать дані в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Згідно з декларацією, Загорій є кінцевим бенефіціарним власником у ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", ПАТ "Науково-виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" та цілої низки інших підприємств, дотичних до фармацевтичного бізнесу.

Серед об’єктів нерухомості Загорій задекларував базу відпочинку площею 540 кв. м та квартиру площею 264 кв. м, зареєстровану на сина. Також він вказав у декларації орендовану земельну ділянку площею 40 778 кв. м, орендовану квартиру площею 266,7 кв. м та оренду офісу площею 84,7 кв. м.

Згідно з вказаними в декларації даними, Загорій володіє автомобілем Tesla SP85D, 2015 року випуску, та Volkswagen Multivan, 2012 року.

Серед своїх доходів Загорій вказав зарплату депутата у розмірі 78 864 грн (раніше в ЗМІ повідомлялося, що всю зарплату депутат перераховує на благодійність) та заробітну плату за сумісництвом за наукову діяльність у двох ВНЗ.

Окрім того, Загорій вказав 34,4 млн гривень в рубриці "гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовими правочинами" від ПрАТ "Фармацевтична фірма Дарниця" та роялті у розмірі 4,9 млн грн від цієї ж юридичної особи.

На банківських рахунках Загорія в сумі знаходиться близько 700 тис. грн. Також він володіє готівковими коштами у сумі 2,27 млн дол., 550 тис. євро та 11,5 млн грн. Окрім того, у декларації депутата вказані 1,05 млн дол. та 48,5 млн грн, позичених третім особам.

Серед видатків Загорія вказане добровільне пожертвування до благодійного Фонду родини Загорій на суму 2,7 млн грн, добровільне пожертвування на партію у розмірі 5 млн грн та інші благодійні пожертви на суму 1,7 млн грн, придбання транспортного засобу на суму в 4,5 млн грн, дарування житлового будинку на суму в 13,7 млн грн та об’єкту незавершеного будівництва на суму 1,6 млн грн, а також дарування 10 земельних ділянок на загальну суму близько 5,7 млн грн та грошових коштів на загальну суму 50,75 млн грн.

Серед цінного рухомого майна в декларації Загорія вказано дві одиниці зброї, запонки, чотири ікони, колекції скульптур та живопису ХХ ст. та ін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-