Представник НАЗК увійшов до складу української делегації GRECO

Представник НАЗК увійшов до складу української делегації GRECO

Укрінформ
Представник Національного агентства з питань запобігання корупції, керівник Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Олександр Писаренко увійшов до складу делегації України для участі в роботі Групи держав Ради Європи проти корупції GRECO.

Як повідомляє прес-служба НАЗК, відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко 17 жовтня 2016 року №468/2016.

"Включення представника НАЗК до складу делегації України для участі в роботі GRECO сприятиме ефективнішій співпраці із цією міжнародною організацією та реалізації повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції в частині виконання міжнародних зобов'язань у сфері антикорупційної політики", - йдеться у повідомленні.

Українську делегацію GRECO очолює член Національної ради з питань антикорупційної політики Михайло Буроменський. До її складу також  увійшли начальник управління міжнародно-правового співробітництва та європейської інтеграції ГПУ Євген Пікалов та  головний консультант Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України Олексій Святун.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-