Єгор Соболєв заповнив е-декларацію

Єгор Соболєв заповнив е-декларацію

Скрін
1721
Ukrinform
Голова Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв заповнив електронну декларацію і виклав скріни усіх заповнених сторінок у соцмережі.

Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Відправив е-декларацію до Агенції із запобігання корупції. За нормальну роботу їхнього сайту ще доведеться нам всім поборотися, тому з кожної сторінки зробив прінт-скрін і публікую тут", - написав Соболєв.

Він поінформував, що вніс до декларації інформацію про те, скільки грошей за нього заплатила Рада Європи і Національний демократичний інститут за дві поїздки минулого року до Страсбурга та Вашингтона.

"Багато хто вважає, що інформацію про оплачені не тобою поїздки не треба вносити до декларації. Я думаю, навпаки. Всі блага, які отримав посадовець, мають бути відомими суспільству", - зазначив Соболєв.

При цьому він зауважив, що витрати європейців та американців на оплату його перельотів, готелів та проживання за дві поїздки склали стільки ж, скільки депутатська зарплата і гроші на депутатські повноваження за весь минулий рік. "Так що це точно значуща інформація", - вважає нардеп.

Він також повідомив, що складає листа Президенту та Прем'єр-міністру з проханням особисто забезпечити роботу сайту декларацій, "бо в підпорядкованих їм посадовців не виходить, і, як ми побачили на засіданні нашого парламентського комітету щодо цієї проблеми, йдеться про цілеспрямований саботаж".

"Ще попрошу обох топ-посадовців швидше заповнити їхні е-декларації і подати гарний приклад усім підлеглим", - додав Соболєв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>