Синхронне розведення сил починається з 11 години біля Петрівського - Марчук

Синхронне розведення сил починається з 11 години біля Петрівського - Марчук

2407
Ukrinform
Синхронне розведення військових має відбуватися з 11 години п'ятниці в районі Петрівського.

Про це представник України в безпековій підгрупі Тристоронньої контактної групи Євген Марчук повідомив "Українській правді".

"Сьогодні об 11 годині має бути розпочате синхронне розведення військових підрозділів біля  Петрівського", - сказав Марчук.

"Для надійного контролю саме за синхронністю розведення і неухильним виконанням всіх інших умов на місці знаходиться група українських офіцерів із СЦКК на чолі з генералом Борисом Кременецьким, а також спостерігачі СММ ОБСЄ", - додав Марчук.

Він також наголосив, що питання синхронного розведення військових підрозділів біля Станиці  Луганської "буде залежати від того, як пройде розведення біля Петрівського, і головне, чи буде витриманий бойовиками режим тиші і всі інші умови, в тому числі розмінування і допуск спостерігачів  СММ ОБСЄ і СЦКК до всієї території визначеної ділянки біля Станиці".

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську домовилися про відведення військ і озброєння в трьох зонах безпеки біля Станиці Луганської, Золотого і Петровського.

3 жовтня Міністерство закордонних справ заявило, що біля Золотого відведення сил на кілометр від лінії сталося 1 жовтня, а на інших ділянках воно зірвано через обстріл бойовиків.

5 жовтня в Мінську домовилися продовжити реалізацію відведення військ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-