Гройсман: Кожну додаткову гривню ми повинні інвестувати в якість життя людей

Гройсман: Кожну додаткову гривню ми повинні інвестувати в якість життя людей

541
Ukrinform
Кошти, які додатково надійшли на місця в межах фінансової децентралізації, потрібно інвестувати в якість життя людей та реалізацію проектів, що сприятимуть розвитку місцевої економіки.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками Асоціації міст України, повідомляє прес-служба КМУ.

"Вважав і вважаю, що наше завдання використовувати інструменти, які ми отримуємо, ефективно. Кожну гривню, яку ми отримуємо додатково, ми повинні інвестувати в якість життя людей: модернізацію міського транспорту, реконструкцію доріг і тротуарів, створення нових дошкільних закладів, дитячих садочків. Робити енергомодернізацію комунальної власності, створювати можливості для розвитку місцевої економіки", - заявив Гройсман.

Так, сьогодні є на місцях кошти для того, щоб створювати інфраструктурні проекти, які дозволять залучати інвестиції, підкреслив Прем’єр-міністр.

Він зауважив, що місцеві влади іноді обирають легкий шлях та кладуть кошти, що надійшли від децентралізації, на депозити.

"Хотів би, щоб громадяни, які живуть на місцях, відчували, що те, що ви робите, - це інвестиція в якість життя людини", - наголосив Гройсман.

Прем’єр-міністр повідомив, що у проекті бюджету на 2017 рік збережено децентралізацію та є "певне відновлення справедливості", яке не вдалося зробити у попередні роки.

При цьому уряд планує продовження підтримки механізмів Державного фонду регіонального розвитку, субвенції на підтримку об'єднаних територіальних громад та соціально-економічного розвитку, на що передбачено 9 млрд грн.

Держава також підтримуватиме створення спортивної інфраструктури, енергомодернізації та інфраструктурних проектів.

"Ви маєте бути готовими до того, щоб виступити ефективно для реалізації цих проектів", - зазначив Гройсман, звертаючись до міських голів.

Крім того, наступного року буде створено Дорожній фонд, Фонд енергоефективності, де місцеві влади зможуть отримати інструменти для впровадження "агресивного", швидкого енергозбереження, зазначив голова уряду.

Також серед актуальних завдань порядку денного: вчасний запуск опалювального сезону, захист громадян через систему субсидій, модернізація і забезпечення ефективності системи міського транспорту та забезпечення пільгового перевезення громадян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-