МЗС Польщі: "вибори" в Криму ставлять під сумнів легітимність майбутньої Держдуми

МЗС Польщі: "вибори" в Криму ставлять під сумнів легітимність майбутньої Держдуми

Заява
3555
Ukrinform
МЗС Польщі не визнає результатів "виборів" до Держдуми РФ, проведених на території окупованого Криму. Це ставить під сумнів загальну легітимність виборів у Росії.

Про це йдеться в заяві МЗС Польщі.

"Міністерство закордонних справ Польщі не визнає результатів парламентських "виборів" до Держдуми Російської Федерації, здійснених на території Кримського півострова, що, відповідно до закону, належить до України", - йдеться в заяві польського зовнішньополітичного відомства.

У МЗС РП нагадують, що Польща разом з міжнародною спільнотою засудили нелегальну анексію Криму Росією у березні 2014 року, що підкреслює резолюція ООН №68/262 від 27 березня 2014 року.

"Збереження територіальної цілісності України є ключовою умовою для мирного розв’язання російсько-українського конфлікту. У цьому контексті вибори депутатів на окупованій території ставлять під знак запитання загальну легітимність виборів", - наголошує МЗС Польщі.

Зазначається, що Варшава підтримує заяву спостережної місії ОБСЄ щодо попередньої оцінки виборів, зокрема, що стосується періоду перед виборами й організації виборчої кампанії.

Нагадаємо, глава місії спостерігачів ОБСЄ за виборами у Державну думу РФ Ілкка Канерва напередодні заявив, що утиски Кремлем громадянського суспільства і жорсткий контроль за державними засобами масової інформації негативно позначилися на виборах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-