Вашингтон виключає можливість пом’якшення санкцій проти Москви

Вашингтон виключає можливість пом’якшення санкцій проти Москви

910
Ukrinform
Сполучені Штати Америки не розглядають можливість пом’якшення санкцій роти РФ до виконання Мінську, а також розширюватимуть існуючі санкції на нові компанії.

Про це в інтерв’ю "Європейській правді" та заявила новопризначений посол США в Україні Марі Йованович.

"Можу запевнити, що позиція США у питанні санкцій тверда як скеля", - сказала вона.

"Президент Обама на саміті G20 у Китаї знову чітко запевнив, що санкції не буде знято доти, доки Мінські угоди лишатимуться не виконаними", - додала Йованович.

Посол США пояснила, що Вашингтон і надалі розширюватиме існуючі санкції на нові компанії, нагадавши, що  нещодавно США запровадили додаткові санкції проти 37 осіб та організацій.

"Причина цих "підтримуючих" обмежень – ми маємо переконатися, що в разі внесення до санкційного списку великих компаній, таких як "Газпром", всі дочірні та залежні компанії також потрапили під обмеження, навіть якщо вони мають іншу назву", - пояснила вона.

Йованович також підкреслила, що вважає за можливе посилення блоку санкцій, запроваджених через анексію Криму: "Ті обмеження, які запроваджені у зв’язку з Кримом, вже є досить жорсткими. Але попри це, ми й надалі шукаємо, як ми можемо посилити дипломатичний сигнал про те, що Крим лишається частиною України".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-