Пентагон планує посилити співпрацю з ВПС України

Пентагон планує посилити співпрацю з ВПС України

2071
Ukrinform
Оборонне відомство США націлене на поглиблення співробітництва з Військово-повітряними силами України на тлі російської агресії на сході України і в Криму.

Це стало одним із ключових питань візиту в Україну минулого тижня міністра ВПС Сполучених Штатів Дебори Лі Джеймс, повідомило в понеділок Посольство США в Україні. 

"Агресія Росії проти України, окупація та анексія Криму лишаються предметом великого занепокоєння для всіх нас і становлять загрозу нашому спільному баченню Європи, цілісної, вільної і мирної. Наша мета - поглибити відносини між нашими військово-повітряними силами і допомогти Україні повністю відповідати стандартам НАТО до 2020 року",- наголосила з цього приводу Джеймс.

Міністр військово-повітряних сил США провела минулого тижня кілька зустрічей з керівництвом Міноборони України, на яких "обговорювалися питання допомоги і співпраці між військово-повітряними силами США та України". Зокрема, вона провела переговори з в.о. міністра оборони України Іваном Руснаком, командувачем ВПС України генерал-лейтенантом Дроздовим, директором Департаменту військової політики, стратегічного планування та міжнародної співпраці генерал-майором Петренком, а також в.о. першого заступника начальника Генштабу ЗСУ генерал-майором Назаровим. Крім того, міністр Джеймс відвідала ДП "Антонов". 

Сама міністр оцінила переговори як "дуже змістовні". Вона також позитивно відзначила підтримку, яку українська авіація надає місіям ООН і НАТО по всьому світу.

Візит міністра ВПС США Джеймс до України є частиною регіонального турне, що має на меті розвиток співпраці зі США в галузі безпеки, протистояння тероризму та інших проблем безпеки.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-