Нового прокурора отримала і Київська область

Нового прокурора отримала і Київська область

805
Ukrinform
Генеральний прокурор Юрій Луценко представив колективу прокуратури Київської області нового керівника – старшого радника юстиції Дмитра Чібісова.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Для того щоб повернути довіру громадян до органів прокуратури, потрібно витягнути руки з бізнесу і почати проводити справжнє розслідування резонансних справ. Наприклад, таких як незаконні забудови в добре відомих елітних районах Київської області", - сказав Луценко.

Він наголосив на необхідності відновлення довіри суспільства до діяльності органів прокуратури, що можливе через розслідування резонансних і добре відомих у регіоні проблем, які стосуються незаконного видобутку піску, наркоторгівлі, функціонування незаконних сміттєзвалищ, грального бізнесу, незаконного будівництва тощо.

Генпрокурор також попередив про проведення перевірки особового складу органів прокуратури на доброчесність.

Окрім того, він акцентував увагу на необхідності скоординованих дій у подоланні злочинних проявів спільно зі співробітниками МВС, СБУ, ДФС та іншими правоохоронними органами.

Чібісов Дмитро Олегович народився у грудні 1978 року. У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Роботу в органах прокуратури розпочав у листопаді 2000 року слідчим Хмільницької міжрайонної прокуратури Вінницької області. Надалі працював на посадах слідчого прокуратури Дніпровського району м. Києва, заступника прокурора Оболонського району м. Києва, Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області, заступника прокурора Київської області, прокурора Чернігівської області, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальних провадженнях прокуратури Київської області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-