Об нашу Конституцію вороги зламають зуби - Турчинов

Об нашу Конституцію вороги зламають зуби - Турчинов

1178
Ukrinform
Розв'язавши проти нас війну, РФ намагається не тільки прорвати нашу оборону на Сході, але й завдати удару Конституції України.

На цьому наголосив у своєму вітанні до Дня Конституції Секретар РНБО Олександр Турчинов.

"Спроби Януковича, узурпувавши владу, деформувати під себе Основний закон призвели до падіння його режиму. Розв’язавши проти нас війну, Російська Федерація намагається не тільки прорвати нашу оборону на сході, але і завдати удару Конституції України. Вони бажають вирвати з української Конституції такі базові поняття, як «свобода», «демократія», «незалежність» та «унітарність». Але їм не вдасться позбавити нас свободи. А об нашу Конституцію, як і об нашу оборону, вони зламають собі зуби", - йдеться у привітанні.

Турчинов нагадав, як двадцять років тому, довгої «конституційної ночі» було ухвалено Основний закон нашої держави. «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава», - про це йдеться у статті 1 Конституції, наголосив він.

"Історію та Конституцію нашої держави має право писати тільки Український народ. Україна була, є і буде суверенною демократичною унітарною державою. І будь-які зміни до Основного закону повинні лише посилювати демократичність та незалежність нашої країни", - сказав Турчинов.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-