Кандидатами у нардепи від Дніпра реєструються двійники та комуністи

Кандидатами у нардепи від Дніпра реєструються двійники та комуністи

1636
Ukrinform
На проміжних виборах до Верховної Ради України в 27-му окрузі (м.Дніпро) Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами 51 особу.

Як повідомляє Радіо Свобода, при цьому зареєстровано 8 «двійників», людей із однаковими прізвищами: Горб Дмитро та Горб Тетяна, двоє Момотів Олександрів із різними по-батькові – Володимирович та Вадимович, – а також четверо кандидатів із прізвищем Краснов, причому двоє з них є ще й тезками – обоє Загіди.

12 із кандидатів є висуванцями партій, 39 – самовисуванці.

Як прокоментував голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв, з-поміж офіційно зареєстрованих кандидатів є також представник Комуністичної партії України: він зареєструвався як самовисуванець, але в офіційній біографії та інших документах вказав свою партійну належність.

Проміжні вибори до Верховної Ради України мають відбутись 17 липня на 7 одномандатних округах (№№ 23, 27, 85, 114, 151, 183 та 206).

Округ № 27 у Дніпрі «звільнився» через обрання народного депутата від цього округу Бориса Філатова міським головою восени 2015 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-