Кисельов написав Порошенку, що ФСБ завела на нього справу

Кисельов написав Порошенку, що ФСБ завела на нього справу

2526
Ukrinform
Російський журналіст Євген Кисельов звернувся з відкритим листом до президента України Петра Порошенка з проханням вирішити питання про надання політичного притулку російським опозиціонерам.

Текст листа виклало Новое время.

«Йдеться про долю російських опозиціонерів, які перебувають на вістрі боротьби з режимом Путіна, багато з яких розглядають Україну як країну можливого політичного притулку і не підозрюють, які труднощі їх можуть очікувати», - пише він.

Журналіст підкреслює, що більшість з них не думають про політичну еміграцію, їм просто потрібно відчути «міцний тил».

Він також перейшов до того, що в Росії на нього завели кримінальну справу за висловлювання на підтримку Надії Савченко.

«Мене звинувачують чи то в екстремістській, чи то у терористичній діяльності. Всі подробиці справи мені поки що невідомі, але вже був – демонстративно жорстко – влаштований обшук у квартирі моєї 88-річної тещі, літньої, шанованої жінки. ФСБ вже веде жорсткий психологічний пресинг щодо моїх родичів. Саме тому я звертаюся до Вас публічно, через пресу», - пояснює Кисельов.

За його словами, максимальний публічний розголос для нього зараз - чи не найефективніший спосіб захисту.

«Крім того, мені хотілося б, щоб мій лист прочитали не тільки Ви, а й інші українські політики і чиновники, від яких залежить доля людей, що опинилися в моєму становищі і навіть набагато гірше», - пише далі журналіст.

Відтак, Євген Кисельов просить Президента про зустріч для обговорення цієї теми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-