Фейгін: Савченко не повинна повторити долю Жанни д'Арк

Фейгін: Савченко не повинна повторити долю Жанни д'Арк

1365
Ukrinform
Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін провів параллель між долею української льотчиці та життям національної героїні Франції Жанни д'Арк.

Про це адвокат сказав в інтерв'ю Укрінформу.

"Савченко потрібно не просто стати українською Жанною Д'Арк, важливо ще не повторити долю Жанни д'Арк", - зазначив Фейгін.

На його думку, у Савченко дуже хороший вік і дуже сильний бекграунд.

"Армія, дві війни, в'язниця. Такий досвід багато дає. Важливо зараз знаходити правильну лінію на кожному з етапів. Вимагати, але не лаятися через дрібниці і вміти зрозуміти ситуацію", - поділився Фейгін.

Також адвокат упевнений, що Савченко вдастся ефективно діяти в українській політиці.

"Савченко - не просто людина, яка думає, аналізує, а й людина, яка цікавиться і вміє вчитися. Коли ми з нею спілкувалися, вона часто цікавилася: "Марк, які взагалі бувають системи права? Що таке "загальне право"? А "континентальне"? ...  Це так не схоже на багатьох політиків, упевнених, що вони знають все", - наголосив юрист.

Він переконаний, що подібне бажання і вміння вчитися - рідкісна і дуже сильна якість Савченко: "Знання, багато праці створюють передумови для успіху. Взяти книгу в руки не соромно. Надії всього лише 35 років. Це небагато. У неї може бути велике майбутнє".

Як відомо, вчора в Україну повернулася Надія Савченко, після майже дворічного полону вона вперше ступила на рідну землю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-