ГПУ відкрила справу проти глави Нафтогазу

ГПУ відкрила справу проти глави Нафтогазу

1602
Ukrinform
Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти голови Спостережної ради ПАТ "Укрнафта" і глави НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва за підозрою у службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків.

Про це йдеться у відповіді ГПУ на звернення народного депутата Вікторії Войціцької, яку вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

"Генеральна прокуратура України за результатами розгляду моєї заяви про злочин від 11.05.2016 № 149/2/130 відкрила кримінальне провадження щодо голови Наглядової ради ПАТ "Укрнафта" - Коболєва А.В. за ч.2 ст.367 КК України - невиконання службовою особою своїх службових обов'язків, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам", - написала Войціцька.

Вона уточнила, що невиконанням службових обов'язків є невикористання Коболєвим повноважень, наданих Законом України "Про акціонерні товариства" та внутрішнім Статутом ПАТ "Укрнафта", необхідних для повернення товариства під державний контроль, належної зміни керівництва та повернення податкового боргу до Державного бюджету.

Істотною шкодою державним інтересам нардеп називає збільшення податкового боргу компанії ПАТ "Укрнафта" з 5,11 млрд грн (станом на травень 2015 року) до 10,6 млрд грн, станом на травень 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-