На Москву треба тиснути скоординовано - Порошенко

На Москву треба тиснути скоординовано - Порошенко

1016
Ukrinform
Скоординовані міжнародні санкції проти Російської Федерації, які були застосовані як відповідь на агресію проти України, є важливим інструментом для досягнення прогресу у процесі врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це заявив у суботу Президент Петро Порошенко під час зустрічі з учасниками засідання Міжнародної консультативної ради у Києві, інформує прес-служба Глави держави.

«Скоординована позиція всього світу, Великої Сімки та ЄС щодо санкцій життєво необхідна. Ми віддані виконанню Мінських домовленостей та наполягаємо, щоб Росія виконувала всі пункти», - сказав Порошенко.

Він наголосив, що санкції потрібні як механізм тиску на Росію, аби посадити за стіл переговорів та змусити її вивести свої війська і всю зброю з України, повернути контроль над кордоном, забезпечити умови для вільних і чесних виборів, відновити український суверенітет на окупованих територіях.

Глава держави додав, що поради представників Міжнародної консультативної ради в цьому питанні дуже важливі для України.

Порошенко також зазначив, що до війни на Донбасі проживали 5 млн осіб: «З такими масштабними катастрофами Європа не стикалася протягом багатьох років. Це набагато масштабніше, ніж Придністров'я, Осетія та Абхазія».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-