За рішення "іменем клану Балог" Москаль оголосив суд "кишеньковим"

За рішення "іменем клану Балог" Москаль оголосив суд "кишеньковим"

1154
Ukrinform
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оскаржуватиме рішення Мукачівського райсуду про відміну його позову до місцевої міськради з приводу відмови фінансування ПТУ.

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської облдержадміністрації.

Звертатися Москаль вирішив до Львівського апеляційного суді.

«Якщо ухвала суду одразу після винесення 3 лютого з’являється в кишенькових балогівських ЗМІ, а позивач – облдержадміністрація в особі голови ОДА – її досі не отримала, то про що тут взагалі можна говорити? Ухвала винесена за повністю надуманими мотивами й буде оскаржена в Львівському апеляційному адміністративному суді. За результатами розгляду я направлю звернення у Вищу кваліфікаційну комісію суддів для притягнення даного судді до відповідальності. І окремо попрошу з’ясувати, яким чином ухвала одразу після винесення опинилася в Інтернеті, а в позивача її досі немає», - наголосив Москаль.

«Я переконаний, що Верховна Рада України прийме зміни до Конституції щодо реформи правосуддя. Постараюся бути на атестаційній комісії, яка атестуватиме суддів Мукачівського міськрайонного суду, і наведу всі аргументи, щоб вони зрозуміли – рішення суду необхідно виносити іменем України, а не іменем клану Балог», - зазначив він.

Нагадаємо, голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль подавав до суду на Мукачівську міськраду, яку очолює Андрій Балога, син народного депутата Віктора Балоги, з тим, щоб зобов'язати чиновників профінансувати з міської казни професійно-технічні навчальні заклади Мукачева. Перед тим Мукачівська міська рада відмовилася виконувати положення Закону «Про Держбюджет України на 2016 рік» у частині місцевого фінансування професійно-технічних навчальних закладів.

Як повідомляв Укрінформ, 4 лютого ВР ухвалила внесення змін до Бюджетного кодексу щодо фінансування професійно-технічної освіти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-