У Раді пропонують припинити діяльність «Роснефти» в Україні

У Раді пропонують припинити діяльність «Роснефти» в Україні

Укрінформ
У Верховній Раді зареєстрований проект постанови про запровадження санкцій проти "Роснефти" та її дочірніх компаній в Україні.

Як зазначається на офіційному сайті парламенту, цей законопроект зареєстрований під № 3779.

Ініціаторами законопроекту «Про запровадження санкцій проти ВАТ "НК "Роснефть" та її дочірніх компаній в Україні"  виступили переважно народні депутати з фракції «Народний фронт», а також з БПП, «Батьківщини» та позафракційні Борислав Береза і Володимир Парасюк.

Проектом постанови, зокрема, пропонується зобов'язати Кабінет міністрів забезпечити припинення будь-яких господарських відносин державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких є частка держави з ВАТ «НК «Роснефть», дочірніми компаніями ВАТ «НК «Роснефть» та компаніями, кінцевим бенефіціаром яких є ВАТ «НК «Роснефть» або її дочірні компанії; блокування активів в Україні ВАТ «НК «Роснефть», дочірніх компаній ВАТ «НК «Роснефть» та компаній, кінцевим бенефіціаром яких є ВАТ «НК «Роснефть» або її дочірні компанії.

Документ передбачає проведення позапланової перевірки діяльності дочірніх компаній ВАТ «НК «Роснефть», зареєстрованих в Україні, та повне припинення транзиту вантажів ВАТ «НК «Роснефть» через державний кордон України.

Крім того, депутати пропонують НБУ забезпечити припинення обслуговування рахунків "Роснефти" в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-