Депутат міськради забрав гроші у водія маршрутки і роздав пасажирам

223
Ukrinform
Депутат Херсонської міської ради Віктор Гаврилюк по-своєму прореагував на самовільне підвищення 5 серпня у Херсоні приватною фірмою "МІС" тарифу на проїзд у своїх маршрутних автобусах - забрав у водія маршрутки незаконно зібрані з пасажирів гроші і роздав їх людям у салоні маршрутки.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив у вівторок на прес-конференції Херсонській міський голова Володимир Миколаєнко.

"Що нам робити, коли вимагають 4 гривні замість двох? Я розкажу про дії нашого депутата, конкретно депутата Гаврилюка. Коли він зайшов у маршрутку і з нього вимагали 4 гривні, він заплатив 2 гривні і запитав: - "А хто тут по 4 гривні розрахувався?". Почав забирати гроші у того перевізника, і роздавати людям. Ось така була реакція пана Гаврилюка", - розповів мер.

Як повідомляв Укрінформ, у Херсоні у вівторок зранку приватна фірма "МІС", яка займається перевезеннями пасажирів на міських маршрутах без рішення міської влади підняла вдвічі тариф на проїзд у своїх маршрутних автобусах - з 2 до 4 гривень.

25 липня 2014 року на засіданні виконкому Херсонської міськради було прийнято рішення про збільшення у Херсоні з 1 серпня 2014 року вартості проїзду у міських маршрутках з 2 до 3 гривень у денний час, і з 4 до 6 гривень - у нічний.

Проте 29 липня Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко заявив, що поки що не підписуватиме рішення виконкому міської ради - доки автоперевізники не виконають досягнутої домовленості щодо надання затверджених графіків руху соціальних автобусів, які безплатно перевозитимуть пільгові категорії пасажирів на всіх міських маршрутах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-