Президент Академії меднаук написав заяву під тиском ВІЛ-сервісних організацій, стверджують в НАМНУ

438
Ukrinform
Президії Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк написав заяву про звільнення під тиском представників ВІЛ-сервісних громадських організацій.

Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу заявила керівник прес-служби НАМНУ Людмила Гордон.

"Так, Андрій Михайлович написав заяву, але зробив це під великим тиском, його змусили, і це виглядало дуже некоректно", - сказала вона.

Гордон розповіла, що представники пацієнтських організацій ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» учора попросили академіка Сердюка про зустріч з приводу надання благодійної допомоги Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В.Громашевського. Однак сьогодні на неї прийшло багато представників ВІЛ-сервісних організацій та пацієнтів клініки "Лавра", які поставили перед президентом НАМНУ вимогу написати заяву про відставку за те, що він "три роки гнобив клініку "Лавра".

Керівник прес-служби НАМНУ зазначила, що після зустрічі представники Всеукраїнської мережі ЛЖВ виклали на своєму сайті скан заяви академіка Сердюка про відставку за станом здоров'я та відео своєї розмови з ним. "Там не видно, що він робить це під тиском, але я як очевидець можу це ствержджувати", - зазначила Гордон.

25 лютого прес-служба ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» поширила повідомлення, що після зустрічі з пацієнтами в приміщенні Президії НАМНУ академік Андрій Сердюк написав заяву на звільнення з посади Президента. Член Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Дмитро Шерембей назвав звільнення Сердюка першим кроком на непростому шляху реформування НАМН України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-