Полторак: Розраховуємо на підтримку Італії для припинення агресії РФ

19.04.2017 15:33 334

Україна розраховує на підтримку Італії для припинення агресії проти нашої країни.

Про це під час зустрічі зі своєю італійською колегою Робертою Пінотті заявив міністр оборони Степан Полторак, повідомляє прес-служба оборонного відомства.

"Італія - одна із країн-лідерів щодо надання допомоги Україні. Ми розраховуємо на продовження підтримки для припинення агресії проти нашої країни", - заявив Полторак.

У ході зустрічі сторони обговорили питання безпекової ситуації в Україні, Європі та в цілому у світі.

Пінотті висловила своє захоплення змінами та ефективністю розпочатої оборонної реформи у вітчизняному відомстві. Вона також наголосила, що Італія високо цінує внесок українських військовослужбовців в контексті світового правопорядку, зокрема, їх участь у миротворчих місіях в Конго та Афганістані.

Полторак висловив вдячність міністру оборони Італії за послідовну та всебічну підтримку зусиль України з відновлення миру та територіальної цілісності, й зокрема, за організацію лікування українських військовослужбовців у Римському військовому госпіталі "Челіо".

Як повідомляв Укрінформ, вчора міністр оборони відвідав поранених українських бійців у Римському військовому госпіталі, де подякував їм за службу.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-