Порошенко: Українська економіка демонструє ознаки одужання

20.11.2016 15:51 2122

Президент Петро Порошенко заявляє, що внаслідок проведених жорстких антикризових заходів українська економіка після 14 кварталів падіння поспіль нарешті відновила своє зростання.

На цьому глава Української держави наголосив у своєму зверненні з нагоди Дня Гідності та Свободи, повідомляє прес-служба Президента.

"Наш економічний організм вже виписано із реанімації і він демонструє ознаки одужання. Після чотирнадцяти кварталів падіння поспіль, яке, до речі, почалося ще за рік до революції і війни, економіка нарешті відновила зростання", - сказав Президент.

Він зауважив, що український уряд, аби уникнути дефолту та катастрофи в економіці, не мав  іншого виходу, як вдатися до жорстких та непопулярних заходів. Такі самі кроки, за його словами, здійснили ще на початку 90-х років наші успішні сусіди по Центральній та Східній Європі.

"Критично важливою для нас була і все ще залишається підтримка Міжнародного валютного фонду. А Фонд ніколи не виписує солодких ліків. Тож я розумію, що ми зробили мимоволі боляче мільйонам родин. За це не гріх і перепросити. Але я впевнений, що незабаром ефективність вжитих заходів відчуватиме все більша й більша кількість людей", - зазначив Порошенко.

Перші позитивні результати одужання української економіки, переконаний він, видно вже сьогодні. Це - пожвавлення ділової активності, перші кроки з детінізації та збільшення надходжень до бюджету, що дало змогу запланувати відчутне підвищення зарплат вчителям, лікарям, іншим бюджетникам і зробити з початку 2017 року "крок назустріч найбіднішим верствам населення – підняти вдвічі мінімальну заробітну плату до 3200 гривень".

"Настає час збирати перші, хай поки що не дуже соковиті, але плоди жорстких антикризових заходів", - підкреслив Президент.

Фото: АПУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-