Тріски полетіли: через масове вирубування звільнили главу Держлісагентства

11.05.2016 18:03 842

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про звільнення керівника Державного агентства лісових ресурсів.

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на своїй сторінці у Facebook у середу.

"Рішення про звільнення керівника Держлісагентства прийнято", - написав він.

Крім того, Семерак повідомив, що уряд підтримав пропозицію Мінприроди про тимчасове припинення санітарно-оздоровчих заходів (рубок) у лісах до перегляду Мінприроди, Мінагропродом, Держлісагентством нормативно-правових актів, що регулюють порядок і правила їх здійснення.

Уряд також доручив Мінприроди, Нацдержслужбі, Мінагропроду провести службове розслідування інформації про недоліки керівництва Державної екологічної інспекції в сфері охорони та збереження лісових ресурсів і поінформувати про результати в двотижневий термін.

Крім цього, "Мінприроди, Мінагропрод, Мінрегіон, Держлісагентство, Держрибагентство повинні в місячний термін опрацювати та подати до Кабінету Міністрів відповідні проекти актів щодо реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища шляхом визначення єдиного контролюючого органу в цій сфері і передачі йому всіх контрольних функцій", зазначив міністр.

У Мінприроди поки опрацьовується питання призначення керівників установ природно-заповідного фонду за результатами відкритих конкурсів із залученням фахівців, науковців, представників громадських організацій та місцевих громад.

Згідно з інформацією на сайті Державного агентства лісових ресурсів главою відомства станом на ранок середи є Олександр Ковальчук.

Як повідомляв Укрінформ, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив на засіданні Кабінету Міністрів у середу, що може прийняти рішення про звільнення керівника Держлісагентства через масові вирубки лісів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-