Під новорічну ялинку Молдові обіцяють новий уряд

07.12.2015 01:42 1196

Почесний голова Демократичної партії Молдови Думітру Дьяков сподівається, що новий уряд країни буде затверджено до 31 грудня.

Про це він заявив за підсумками чергового раунду переговорів між демократами, лібералами і ліберал-демократами, передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Ми (демократи – ред.) неодноразово заявляли, що відкриті для переговорів щодо нового уряду. Нам би хотілося якомога швидше вирішити це питання, і сподіваюся, що це станеться до 31 грудня», - наголосив Дьяков.

При цьому він зазначив, що успіх переговорів багато в чому залежить від позиції Ліберально-демократичної партії, яка наполягає на призначенні політично заангажованого глави уряду.

Нагадаємо, урядова кризу в Молдові почалася 29 жовтня після відставки уряду під керівництвом ліберал-демократа Валеріу Стрільця і розпаду правлячого Альянсу за європейську інтеграцію. Переговори про новий уряд ведуться між усіма парламентськими партіями, за винятком Партії соціалістів, яка наполягає на проведенні дострокових парламентських виборів.

Згідно з молдавським законодавством, на затвердження нового Кабінету міністрів парламенту відведено 45 днів.

Якщо за цей час уряд не буде затверджено, президент має право розпустити парламент і призначити дострокові парламентські вибори.

Фото: abcnews.md

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-