Вінниччина отримує на постійній основі допомогу від тринадцяти міжнародних організацій – Сергій Борзов

Вінниччина отримує на постійній основі допомогу від тринадцяти міжнародних організацій – Сергій Борзов

Укрінформ

Вінниччина з початку повномасштабного вторгнення російських загарбників на постійній основі отримує допомогу від тринадцяти міжнародних організацій.

Про це Укрінформу повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

«Вінниччина отримує суттєву допомогу від міжнародних організацій, за що ми їм дуже вдячні. З перших днів повномасштабної війни на постійній основі проводиться співпраця з 13 міжнародними організаціями, серед них: УВКБ ООН, МОМ, Всесвітня продовольча програма, Міжнародний комітет порятунку, Лікарі без кордонів, Inter SOS, Міжнародний комітет Червоного Хреста, Triangle, Acted, БФ «Право на захист», ЮНІСЕФ, Peopleinneed, та періодично отримує допомогу від 342 інших організацій»», - сказав Борзов.

За його словамм, наразі міжнародними організаціями, підприємствами та ФОП було передано 2 944,4 тис гуманітарної допомоги у грошовій формі. Окрім того, гуманітарна допомога надавалась у вигляді медикаментів, продуктів харчування, засобів гігієни, підгузки, м’який інвентар, постільна білизна, проведення ремонтних робіт тощо.

Зокрема, МОМ, підтримує Вінниччину у розвитку матеріальної бази Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку (ноутбуки). А також, ВПІНО Філія АКТЕД, які взяли на себе відповідальність за покращення матеріально – технічної бази Обласного комплексного центру надання соціальних послуг. Міжнародний комітет Червоного Хреста надає допомогу семи закладам області, в яких перебувають найбільш незахищені категорії населення – люди похилого віку, особи з інвалідністю, в тому числі особи із психічним розладами.

«Перелік наших партнерів не є вичерпним, це приклад маленької частини того, що було зроблено завдяки співпраці з міжнародними організаціями», - зазначив начальник ОВА.

Читайте також: На Вінниччині розглядають створення транскордонного еко-індустріального парку - ОВА

Посадовець також розпвів, що на початку жовтня відбулася зустріч з регіональним координатором проектів Міжнародного Медичного Корпусу у Вінницькій та Львівській областях Йогі Махендрою. Були представлені аспекти та напрями діяльності Міжнародного Медичного Корпусу в Україні. Представники Вінницької військової адміністрації окреслили загальні напрями, за якими можна налагоджувати подальшу співпрацю у нашій області.

В ході зустрічі були представлені різні напрямки співпраці – допомога ВПО та допомога в розбудові медичного забезпечення Вінниччини. Під час зустрічі Йогі Махендра зауважив, що усі напрямки співпраці представить в Києві своєму керівництву. Наразі вже досягнуто домовленості про постачання генераторів до шести медзакладів області.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-