Сергій Борзов: Благодійники з Німеччини передали вінничанам дві «операційні на колесах»

Сергій Борзов: Благодійники з Німеччини передали вінничанам дві «операційні на колесах»

Укрінформ

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов передав обласній екстренці «швидкі» з Німецького Дортмунда,  - операційні на колесах.

Про це у Фейсбуці повідомляє Вінницька ОВА, передає Укрінформ.

«Два автомобілі швидкої допомоги: Mercedes Benz 906 OK 50 Sprinter ( 2009 р. та 2011 р.), які надійшли з Німеччини, сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзовпередав Вінницькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Автомобілі призначені для догоспітального надання медичної допомоги», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Сергій Борзов разом зі своїм Першим заступником Наталею Заболотною на місці переконались, що комплектація цих «швидких» сучасна і дуже якісна. Набори для забезпечення дихання, педіатрична та травматологічна сумки, апарат подачі кисню, холодильник для збереження ліків – ось далеко неповний перелік оснащення, яким надзвичайно задоволені фахівці Вінницького Центру екстренки.

«Це не просто автомобілі швидкої медичної допомоги, це – операційні на колесах!», - сказав Борзов.

Він подякував своїм позаштатним радникам, братам - меценатам Павлу Михайлову та Віталію Костюку за злагоджену, систематично організовану допомогу з Німеччини для Вінницької області під час воєнного стану. Співпраця Павла Михайлова і Віталія Костюка з Вінницькою військовою адміністрацією в основному спрямована на оснащення медичних закладів Вінниччини.

Наразі меценати-підприємці вже доставили у Вінницю 11 гуманітарних вантажів - оснащення для лікарень і рятувальної служби, ліки, ліжка, матраци, засоби гігієни і продукти першої необхідності. І от тепер – автомобілі швидкої допомоги».

Читайте також: Сергій Борзов вручив рятувальникам Вінниччини пожежні автомобілі та новітнє спорядження

Сергій Борзов висловив особливу подяку за надання гуманітарної допомоги меру німецького міста Дортмунд Томасу Вестфалю та керівникові рятувальної служби Дортмунда Дірку Ашенбреннеру: «Також ми щиро вдячні Дірку Шрьодеру (компанія «Anker Shroeder») за супровід та підтримку вантажу для медиків Вінниччини», - додав очільник області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-