3 листопада у Національній філармонії України відбудеться дебют ансамблю Alter Ratio

3 листопада у Національній філармонії України відбудеться дебют ансамблю Alter Ratio

363
Ukrinform

3 листопада у Національній філармонії України відбудеться дебют українського вокального ансамблю нової музики Alter Ratio. Ансамбль «Alter Ratio» («альтер раціо», з лат. – інше мислення) створено 2010 року з метою виконання сольних, ансамблевих та хорових творів ХХ – ХХІ століть. Своїм основним завданням колектив вважає розширення меж академічного вокального виконавства, знайомство з нетрадиційними вокальними техніками, сценічним досвідом. 

 Alter Ratio – це школа виховання альтернативної виконавської свідомості, гнучкої та рухливої, готової до всього нового у сфері сольного й хорового співу, відкритої до сміливих композиторських та режисерських експериментів. Місія колективу − ознайомлення широкої аудиторії з найкращими зразками академічної музики ХХ та ХХІ ст., сприяння в розвитку та пропагування в Україні та за її межами української нової академічної музики. За час свого існування ансамбль виконав значну кількість українських прем’єр творів зарубіжних та українських композиторів. Колектив тісно співпрацює з відомими українськими та європейськими композиторами та музикантами.

Ансамбль є учасником багатьох національних та міжнародних фестивалів, співпрацює з такими культурними інституціями, як British Counsil, Goethe-Institute, America House. 2013 року ансамбль  здобув Гран-Прі міжнародного вокально-хорового конкурсу «Victoria» (м. Київ). В 2013−2014 рр. здійснив запис компакт-диску творів сучасного українського композитора Святослава Луньова «The Noel Consort» (концерт для хору на теми традиційних різдвяних пісень). 2017 року записано ще один диск – «Mariologia», куди увійшли твори сучасних українських композиторів на середньовічні молитовні тексти, звернені до Діви Марії. До участі у проекті запрошено композиторів Максима Коломійця (Україна), Святослава Луньова (Україна), Олексія Ретинського (Україна-Австрія) та Максима Шалигіна (Україна-Нідерланди). Концерт у філармонії власне і стане презентацією програми, що увійшла до диску.

Промо ролік проекту:

Квитки ОНЛАЙН:

http://philarmonia.com.ua/afisha/kontserty-kolonnogo-zalu/

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-