"Закохані в життя " - відкриття арт-виставки

1035
Укрінформ

22 вересня об 11:00 год. у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відбудеться відкриття міжнародного арт-проекту «Закохані в життя».

Арт-проект "Закохані в життя" #muse4youth - це про людей, які розривають шаблони, ігнорують суспільні стереотипи, розуміють європейські цінності як можливість відчувати себе вільними, здатними на вчинки заради своєї мрії.

Це про наших учасників:

Гармаш ЮрийTanya SemenyukЮРИЙ МАЛИНОВСКИЙОля БондарчукArtem Surov, Ніна Пененко, Тамара Лі, Светлана Мельник,,

Елена Волк, Руслан Янов, Руслан Ноженко, Мілад Магхадам, Ольга Титова, Дмитро Степанчук

Це про нашу команду однодумців:

Шипшина, Aleksandra SorokinaDmytro StepanchukVictoria NóżVictoria Art, Юрій Гармаш, Диана ДобровольскаяAnn KotzTadevosian Arman,

ИРИНА ТЕСЛЯСергей ПарфеновАнна ЄвпакLudmila TretyakSergey StamovKirill Kopa, Олександр Джантіміров, Юлия Малюк , Мария КовальчукKovalchyk Sergiy, Дмитро Лук'яненко

та про вас усіх...

Стань частиною «Закохані в життя» - публікуй свої історії #muse4youth

Проект відбудеться у рамках інформаційної кампанії «Київ європейський» за ініціативи креативної команди «Elster kreativagentur».

«Закохані в життя» ‒ виставка, яка покликана звернути увагу українців на вибір свого життєвого шляху та надихнути кожного шукати свою Музу і жити за покликом серця, як це роблять герої фотосвітлин.

Як повідомили в управлінні інформаційної політики та комунікацій Департаменту суспільних комунікацій, не дивлячись на те, що у кожного героя фотосвітлин своя історія та власний шлях, всіх учасників об’єднує одне – вони розуміють європейські цінності як можливість відчувати себе вільними і здатними на вчинки заради своєї мрії:

‒ Процес європейської інтеграції України вимагає потужної роз’яснювальної та комунікаційної роботи. Адже, незважаючи на прагнення українців повернутись до європейської сім’ї, ця перспектива часто залишається недостатньо зрозумілою широкому загалу. Домінуючими є погляди на євроінтеграцію як на суто зовнішній процес, а для нас головне, щоб кияни розділяли, підтримували і просували європейські цінності ‒ незалежність, верховенство права, свободу слова, невичерпні можливості самореалізації… Враховуючи цільові аудиторії за віком, ми разом партнерами викристовуємо візуальні комунікації для старшого покоління, дітей і молоді.

Мета проекту – розказати Україні і світу про відомих на невідомих українців, що вже віднайшли свій життєвий шлях і слідують за своєю Музою. Ця Муза допомагає їм жити, творити, розривати шаблони, ігнорувати суспільні стереотипи, стирати кордони та вікові бар’єри.

Учасники арт-виставки переконують, що неважливо скільки тобі років, скільки перемог чи поразок за плечима. У будь-який час ти можеш віднайти свою власну Музу, сміливість змінюватись, змінювати на краще свою країну та світ навколо себе. Герої виставки сподіваються, що їхні життєві історії надихнуть українців на ці зміни.

Виставка-натхнення «Закохані в життя» триватиме протягом двох місяців та буде розміщена на станціях метрополітену: «Театральна», «Печерська», «Політехнічний інститут», «Поштова площа», «Арсенальна», «Золоті ворота».

Детальна інформація на сайті проекту:

http://muse4youth.info

Акредитація та реєстрація для представників ЗМІ:

https://goo.gl/forms/1c83ARs8qyVAQFuu1

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-