Природний об'єкт «Гай хижих птахів» оголосили зоологічною пам'яткою природи місцевого значення

Природний об'єкт «Гай хижих птахів» оголосили зоологічною пам'яткою природи місцевого значення

Укрінформ
У Голосіївському районі столиці зоологічною пам'яткою природи місцевого значення оголосили природний об’єкт “Гай хижих птахів”.

Таке рішення було ухвалене сьогодні, 25 травня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 69 депутатами, передає Укрінформ.

“У Голосіївському районі зоологічною пам'яткою природи місцевого значення оголошено природний об’єкт «Гай хижих птахів». Орієнтована площа пам’ятки складає 105,1 га”, - йдеться у рішенні.

За словами депутатки Київської міської ради Ксенії Семенової, необхідно захистити від знищення зелену зону, яка розташована на схилах величезного пагорба.

«На території проєктованої пам'ятки природи місцевого значення ростуть дерева граба та дуба. Завдяки відсутності рубок, тут зберігся величезний за площею старий гай, який став притулком багатьом хижим птахам, які знаходяться під охороною Бернської конвенції. Також тут проживають птахи, які занесені до Червоної книги України – шуліка чорний, канюк звичайний, яструб великий, підсоколик великий та багато видів кажанів і сов. Крім цього, на території мешкають білки, кабани, зайці, лиси, козулі та їжаки», – зазначила Семенова.

Читайте також: Дендрологи пропонують розписати інвазійні види дерев по географічних зонах України

Депутатка додала, що дану ініціативу було погоджено з ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція», а також з Управлінням екології та природних ресурсів КМДА.

Як повідомляв Укрінформ, на Хустщині прокуратура через суд сприяла внесенню єдиної в Україні діючої водяної кузні до Державного реєстру нерухомих пам'яток.

Фото: Київщина 24/7

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-