У Києві з початку року до Центру гендерної рівності та протидії насильству надійшло 3365 звернень

У Києві з початку року до Центру гендерної рівності та протидії насильству надійшло 3365 звернень

Укрінформ
За три місяці 2023 року на телефон довіри Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству 15-00 надійшло 3365 звернень, із них 940 – щодо домашнього насильства.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на заступника голови КМДА Марину Хонду.

«За три місяці фахівці міської служби телефону довіри надали 940 консультацій, які стосувалися домашнього насильства. Звернулися 664 жінки та 242 чоловіки. Окрім того, за цей час наші мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали 297 консультацій щодо домашнього насильства: 284 – жінкам, 13 – чоловікам. Послугами кімнат кризового реагування Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству скористалися 34 особи (20 жінок та 14 дітей). У притулку за цей час перебували – 12 осіб (8 жінок, 4 дитини)», – зауважила вона.

Хонда нагадала, що від початку повномасштабного вторгнення росії на телефон довіри надходить багато звернень, які стосуються переживань, пов'язаних із війною.

«У першому кварталі понад 2 тисячі звернень були пов'язані зі страхами війни та проблемами в родині. Люди зверталися щодо панічних атак, фантомних звуків вибухів, страху померти, страху втратити родину, страху знову потрапити під окупацію. Окрім того, багато консультацій фахівці надали щодо переживань стосовно втрати можливості заробляти гроші, сварок із дітьми, кризи в родинних стосунках тощо», – додала заступник голови КМДА.

Хонда закликала всіх, хто має таку потребу, звертатися за фаховою допомогою та підтримкою психологів на телефон довіри.

Читайте також: В Україні близько 600 закладів надають спеціалізовану допомогу потерпілим від насильства — міністр соцполітики

Міська служба телефону довіри працює цілодобово, безоплатно та конфіденційно за номерами 15-00 (зі стаціонарного) та 044-272-15-00 (з мобільного).

Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу безпосередньо в Центрі гендерної рівності, запобігання та протидії насильству за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 20.

Звернутися для консультацій юристів і психологів можливо також у соціальних мережах Центру Фейсбук та Інстаграм.

Читайте також: Від домашнього насильства в Україні щороку гинуть 600 жінок – Лубінець

Як повідомляв Укрінформ, урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко під час марафону W2U (Women to Ukraine) наголосила, що повномасштабне вторгнення росії в Україну загострило проблему гендерної нерівності.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-