У Києві з 27 березня розпочинається прийом заяв до перших класів

У Києві з 27 березня розпочинається прийом заяв до перших класів

Укрінформ
З 27 березня у столиці розпочинається прийом заяв на вступ до перших класів.

Про це йдеться в наказі Департаменту освіти та науки КМДА, передає Укрінформ.

"Керівникам закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва розпочати прийом заяв до перших класів закладів загальної середньої освіти міста Києва 27 березня 2023 року", – йдеться у наказі.

Як повідомляється на сайті Департаменту освіти і науки КМДА, для зарахування до 1-го класу необхідні: заява батьків, медична довідка, копія свідоцтва про народження дитини.

Першочергово зараховуються діти, зареєстровані в Києві (через ЦНАП, паперова довідка не потрібні); зареєстровані внутрішньо переміщені особи; діти, брати чи сестри яких вже навчаються в закладі освіти; діти працівників закладу освіти, діти, які проживають на території обслуговування закладу.

Для останньої категорії потрібен документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти: паспорт громадянина України чи інший документ; довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; документ, що засвідчує право власності на відповідне житло; документ, що засвідчує право користування житлом; акт обстеження умов проживання, або інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

Читайте також: У столичній прокуратурі заперечують утиски освітян із боку правоохоронців

Документи можна надати власноруч або надіслати до школи скановані копії електронною поштою. Оригінали документів мають бути надані до 18 серпня 2023 року.

Читайте також: У КМДА спростували фейк про підготовку шкіл до надзвичайних заходів

Як повідомлялося, Міністерство освіти і науки затвердило календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Тестування проходитиме у дві сесії: основна: 5 червня – 23 червня; додаткова: 11–24 липня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-