Суд повернув громаді Києва землі колишньої типографії

Суд повернув громаді Києва землі колишньої типографії

Укрінформ
Суд повернув Київській міській раді землі колишньої типографії, які незаконно привласнила одна з райрад Київської області.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська прокуратура повідомляє у Телеграмі.

Київська міська прокуратура спільно з Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва успішно відстояли у суді право територіальної громади міста Києва на земельні ділянки комунальної власності у Святошинському районі столиці.

Як встановило слідство, одна з районних рад Київської області з порушенням вимог закону оформила за собою право власності на земельні ділянки на вул. Львівській, на яких розташована будівля колишньої типографії та які належать на праві власності територіальній громаді міста Києва.

Загальна площа земельних ділянок становить близько 0,4 га, а їх ринкова вартість - понад 18,5 млн грн.

Читайте також: Громаді Києва повернули ділянку з історичною пам'яткою на Печерську

У подальшому між районною радою та товариством–забудовником був укладений інвестиційний договір, за яким передбачено будівництво на спірних земельних ділянках багатоповерхового житлового комплексу із приміщеннями комерційного призначення.

З метою відновлення порушених прав територіальної громади столиці окружною прокуратурою заявлено позовну заяву про витребування земельних ділянок та скасування рішень про державну реєстрацію права власності на них.

Господарський суд міста Києва за наслідками судового розгляду справи задовольнив позов прокурора та повернув земельні ділянки належному власнику – Київській міській раді.

Як повідомляв Укрінформ, суд повернув у державну власність частину берега річки Дніпро в межах селища Козин Київської області.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-