У Києві повітря переважно чисте, є локальне перевищення сірководню

У Києві повітря переважно чисте, є локальне перевищення сірководню

Укрінформ
У столиці станом на ранок 13 жовтня повітря переважно чисте, є локальне перевищення сірководню, радіаційний фон перебуває в нормі.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації, передає Укрінформ.

«Станом на 08:00 13 жовтня рівень забрудненості атмосферного повітря в Києві, в цілому, низький. Радіаційний фон у всьому місті – в нормі. Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА. Водночас на стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Архітектора Вербицького, 26 спостерігається локальне перевищення гранично допустимої концентрації сірководню», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Києві зрізатимуть замки з зачинених укриттів під час повітряної тривоги

Зазначається, що на правому березі на стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Турівська, 28 загальний індекс якості повітря – 27 (низький рівень забрудненості). Радіаційний фон при контрольній нормі у 0,26 мкЗв/год становить 0,11 мкЗв/год.

На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Щусєва, 20 загальний індекс якості повітря – 26 (низький рівень забрудненості). Радіаційний фон становить 0,11 мкЗв/год.

Також на стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою просп. Правди, 64-Г загальний індекс якості повітря – 24 (дуже низький рівень забрудненості). Радіаційний фон становить 0,12 мкЗв/год.

Читайте також: У Києві тимчасово обмежили електропостачання усіх трьох черг

Водночас на лівому березі на стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Харківське шосе, 7/1 загальний індекс якості повітря – 26 (низький рівень забрудненості). Радіаційний фон становить 0,11 мкЗв/год.

На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Архітектора Вербицького, 26 загальний індекс якості повітря – 43 (низький рівень забрудненості). Радіаційний фон становить 0,10 мкЗв/год.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-