Під Києвом спецпризначенці тренувались запобігати диверсіям та терактам

Під Києвом спецпризначенці тренувались запобігати диверсіям та терактам

Фото
Укрінформ
У Київській області на території аеропорту «Антонов» правоохоронці тренувались запобігати диверсіям і терактам на об'єктах критичної інфраструктури.

Як передає Укрінформ, про це поліція Київської області повідомляє у Фейсбуці.

Сьогодні у Гостомелі на території аеропорту «Антонов» пройшли тактико-спеціальні навчання із залученням спецпризначенців КОРД, полку поліції особливого призначення, кінологічної та вибухотехнічної служб поліції Київщини спільно з Службою безпеки України і Держаною службою з надзвичайних ситуацій.

Під Києвом спецпризначенці тренувались запобігати диверсіям та терактам / Фото: Поліція Київської області

Зазначається, що такі заходи допомагають бійцям удосконалювати професійні навики та дозволяють відпрацювати спільні дії з іншими екстреними службами, а також налагодити взаємодію в умовах надзвичайних ситуацій.

«Метою тактико-спеціальних навчань є перевірка дієвості міжвідомчої взаємодії при проведенні ООС, вдосконалення підготовки сил та засобів, що залучаються до антитерористичних заходів на об’єкті з масовим перебуванням людей», - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Як ветеранам знайти роботу після військової служби – освітній курс Мінцифри

Крім того, такі заходи націлені на удосконалення керівним складом алгоритмів прийняття рішень, управління підпорядкованими силами та засобами, організації взаємодії та обміну інформацією, злагоджених дій груп бойового порядку.

Також учасники навчань мали змогу практично відпрацювати сценарії розвитку подій терористичного характеру, перевірити дієвість розроблених документів із застосування сил та засобів, що залучаються до проведення АТО. Під час тренувань використовувались холості набої і пристрої для імітації вибухів.

«Такі заходи є важливими задля попередження диверсій і терактів на об'єктах критичної інфраструктури регіону», - сказано в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, у січні українські військовослужбовці пройшли міжнародні міжвідомчі курси, спільно розроблені фахівцями України та Північноатлантичного альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-