Киянам нагадали правила карантину під час новорічних святкувань

Киянам нагадали правила карантину під час новорічних святкувань

Укрінформ
У Київській міській державній адміністрації напередодні новорічних свят нагадали, яких правил мають дотримуватися відвідувачі й організатори масових заходів у період карантину.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу КМДА, у столиці продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для жовтого рівня епідемічної небезпеки.

"У жовтій зоні проведення масових заходів дозволено лише за наявності в усіх учасників (організаторів, співробітників та відвідувачів) сертифіката про вакцинацію або негативного результату тестування на COVID-19 чи документа про одужання, крім осіб, які не досягли 18 років", - йдеться у повідомленні.

Відвідувачі мають чітко дотримуватися вказівок організаторів щодо дотримання протиепідемічних заходів.

Зокрема, на вимогу організатора мають надавати документи про підтвердження вакцинації, негативного результату тестування або одужання, документи, які підтверджують вік особи.

На відвідувачах масових заходів мають бути захисні маски або респіратори, які закривають ніс та рот.

Не можна відвідувати масові заходи у разі виникнення респіраторних симптомів (нежить, біль у горлі, кашель, чхання, підвищення температури тощо).

Організатори масових заходів повинні облаштувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками для відвідувачів, а також забезпечити маркування для дотримання дистанції не менше 1,5 метра.

Для уникнення черг рекомендується збільшити кількість пунктів вхідного контролю, а контроль вхідних квитків здійснювати безконтактним способом із використанням сканерів штрих-кодів електронних квитків.

Організатори також мають забезпечити дезінфекцію поверхонь, із якими контактують відвідувачі, у всіх громадських та службових зонах.

Працівникам перед початком робочої зміни мають проводити температурний скринінг безконтактним методом. При виявленні температури понад 37,2 або ознак респіраторних захворювань не можна допускати працівників до виконання обов’язків.

Працівникам мають забезпечити достатній запас засобів індивідуального захисту, рідкого мила, антисептиків тощо.

Організатори заходів та працівники зобов’язані бути одягнені у засоби індивідуального захисту та регулярно обробляти руки антисептиками.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня, на Софійській площі в Києві запалили головну ялинку країни.

Загалом у Києві з 16 грудня відкрилися 14 новорічних локацій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-