Київтеплоенерго просить відкласти додаткову перевірку

Київтеплоенерго просить відкласти додаткову перевірку

Укрінформ
Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» просить відтермінувати додаткову перевірку підприємства Держпродспоживслужбою на період запуску тепла в місті.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

“Із початку цього року правоохоронці та контролюючі органи провели в КП «Київтеплоенерго» 32 перевірки. Щодо деяких питань перевірки проводяться кілька разів різними державними органами”, - зазначили на підприємстві.

КП «Київтеплоенерго» стверджує, що співпрацює із правоохоронними органами та перевіряючими, надаючи в повному обсязі усю запитувану інформацію та документацію. Однак, із огляду на обсяги робіт та завантаженість персоналу підприємства через епідеміологічну ситуацію, початок опалювального сезону в Києві, газову кризу, яка дестабілізувала усю галузь теплопостачання, підприємство наполягає на узгодженості проведення перевірок.

"Вже місяць на підприємстві триває перевірка Держаудитслужби щодо ефективності діяльності підприємства за період 01.01.2018 до 30.06.2021. У перевірці бере участь безпрецедентна кількість перевіряючих – 31 аудитор із різних регіонів України та 2 аудитори Київаудиту КМДА, на термін проведення перевірки 4 місяці", - інформує КП «Київтеплоенерго».

Ініціатива із залучення до перевірки додаткових перевіряючих із Держпродспоживслужби належить Держаудитслужбі, а її мотивація – підвищення тарифів.

"Однак загальновідомо, що тарифи «Київтеплоенерго» для населення не підвищувалися. Дійсні тарифи для населення є незмінними вже понад 3 роки. Також суперечливою в намірах аудиторів є та обставина, що саме Держаудитслужба за 2019 рік уже провела ревізію фінансово-господарської діяльності підприємства. Із того часу тарифи для населення не збільшувалися та застосовуються на рівні 2019 року. ", - зазначили у Київтеплоенерго.

У підприємстві запевнюють, що Держаудитслужбі надається доступ до усіх первинних матеріалів, необхідних для дослідження фінансово-господарської діяльності комунального підприємства, у тому числі щодо формування тарифів. На сьогодні аудитори сформували близько 100 запитів, які надають можливість робити висновки з питань, що перевіряються, і це лише за перший із чотирьох запланованих місяців перевірки.

Крім того, заходи щодо проведення перевірки Держпродспоживслужбою та фінансовий аудит Держаудитслужбою є окремими заходами державного контролю, поєднання яких не передбачено законодавством. Підприємство наполягає на поетапності проведення перевірок

«Київтеплоенерго» забезпечує 90% потреб Києва у теплі та майже 60% – в електроенергії. В управлінні підприємства – дві потужні теплоелектроцентралі, майже 200 котелень та понад 2,7 тисячі кілометрів теплових мереж та сміттєспалювальний завод «Енергія».

Читайте також: Обшуки у «Київтеплоенерго» пов’язані з розкраданнями на ремонті мереж – прокуратура

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні у Києві правоохоронці проводили обшуки у комунальному підприємстві «Київтеплоенерго» через розкрадання 1,5 млн грн під час ремонту теплових мереж.

19 жовтня правоохоронці повідомили про підозри директору комунального підприємства «Київтеплоенерго» та підряднику.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-