Під столичний парк відпочинку «Микільська Слобідка» виділили 5,3 гектара

Під столичний парк відпочинку «Микільська Слобідка» виділили 5,3 гектара

Укрінформ
Київська міська рада підтримала рішення про виділення земельних ділянок загальною площею 5,3 гектара для створення парку відпочинку «Микільська Слобідка».

Як передає Укрінформ, рішення підтримали 86 депутатів, передає пресслужба Київради.

"Для створення нового парку Київська міська рада підтримала рішення щодо передачі на баланс КО «Київзеленбуд» земельних ділянок. Це рішення ми прийняли задля унеможливлення забудови цієї території у подальшому. Ми підтримуємо ініціативи територіальної громади міста та виступаємо на захист їх інтересів. Створення парку допоможе покращити екологічну ситуацію у столиці та забезпечить жителів міста облаштованою зеленою зоною для відпочинку та прогулянок», – підкреслив депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

Читайте також: У Києві з'являться понад 270 гектарів нових парків та скверів

Йдеться про територію вздовж Русанівської протоки річки Дніпро від проспекту Броварського до вулиці 2-ої Садової та вулиці Микільсько-Слобідської, 7-9.

За словами депутата, ухвалення цього рішення дозволить забезпечити використання земельних ділянок для облаштування озеленених територій загального користування, сприятиме зняттю соціальної напруги щодо забудови цієї земельної ділянки та підвищенню рівня благоустрою та озеленення території у Дніпровському районі.

Він додав, що відповідно до Програми комплексного розвитку зеленої зони міста Києва та концепції формування зелених насаджень у центральній частині міста, ці земельні ділянки входять до зелених зон.

Читайте також: Коли у місті падають дерева: експеримент на Хрещатику і допомога з космосу

Як повідомлялося, Київською міською радою вже було виділено земельні ділянки загальною площею 6,4 га, для створення парку «Микільська Слобідка».

За останні кілька років у Києві було оновлено близько 500 парків та скверів, відкрито 10 нових фонтанів та сім капітально відремонтовано.

Фото: kmr.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-