До Охматдиту гелікоптером доправили 6-місячну дитину із сепсисом

До Охматдиту гелікоптером доправили 6-місячну дитину із сепсисом

Фото
Укрінформ
До Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" у Києві вертольотом Нацполіції доправили 6-місячного хлопчика. 

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

"Сьогодні з Рівненської обласної дитячої лікарні вертольотом Національної поліції України успішно транспортували шестимісячного хлопчика. У маленького пацієнта — сепсис та двобічна бактеріальна деструкція легень. Надалі його лікуватимуть у лікарні НДСЛ Охматдит, де зусилля рівненських колег підхоплять спеціалісти з респіраторної підтримки та лікування імунодефіцитів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: До Києва на лікування евакуювали літаком трьох військових

В МОЗ нагадали, що у межах проєкту з аеромедичної евакуації пріоритет у допомозі надають хворим із гострою затримкою кровообігу, розладами серцево-судинної системи та порушеннями мозкового кровообігу та важкими травматичними ушкодженнями.

Читайте також: На Львівщині хворого евакуювали гелікоптером із важкодоступного району

Експериментальний проєкт передбачає перевезення складних пацієнтів з 14 обласних центрів. До проєкту будуть залучені сили Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Як повідомляв Укрінформ, у березні 2021 року, з ініціативи Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я, був створений Єдиний аеромедичний простір, який передбачає запровадження системи аеромедичної евакуації та авіаційне транспортування анатомічних матеріалів реципієнтів.

Читайте також: Санітарна авіація МВС надаватиме допомогу Охматдиту

З 1 квітня у Львівському регіоні (це 7 областей: Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Тернопільська і Чернівецька) на постійне чергування заступила авіація МВС.

З 1 травня таке ж чергування запроваджено в Київському регіоні (охоплює Київську, Вінницьку, Житомирську, Кіровоградську, Полтавську, Сумську, Чернігівську області та місто Київ).

У липні Кабінет Міністрів дозволив додаткове залучення повітряних суден Державної служби надзвичайних ситуацій для реалізації експериментального проєкту з аеромедичної евакуації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-