В аеропорту «Київ» відкрили виставку до дня протидії торгівлі людьми

В аеропорту «Київ» відкрили виставку до дня протидії торгівлі людьми

Фото
Укрінформ
У Всесвітній день протидії торгівлі людьми в міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) відкрилась виставка «Очікування / реальність», яку розробила громадська організація «А21 Україна» з метою підвищення рівня обізнаності щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми й експлуатація.

За інформацією пресцентру МВС, в урочистому відкритті виставки взяли участь заступник міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, заступник міністра соціальної політики Ольга Ревук, начальник Департаменту міграційної поліції Сергій Пантелєєв, представники громадських організацій, передає Укрінформ.

«Важко переоцінити роль інформаційних кампаній. Адже завдяки просвітницьким заходам підвищується рівень обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація. І я дуже рада, що саме в аеропорту «Київ» відкривається ця актуальна виставка. Адже люди, які в пошуках роботи за кордоном, відлітають до інших країн, можуть ознайомитись з матеріалами експозиції і, якщо впізнають себе у викладених історіях, мають можливість звернутись по допомогу до поліції», - сказала на відкритті заступник міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

За її словами, Національна поліція України використовує широкоформатний підхід до протидії кримінальним правопорушенням, пов'язаним з торгівлею та експлуатацією людей. Але задля викорінення такого явища, як торгівля людьми, на переконання Павліченко, дуже важлива співпраця і синергія зусиль не тільки державних органів, але і представників громадянського суспільства та кожної людини.

Виставка представлена десятьма конструкціями, на більшості з яких відображені історії постраждалих українців, які в пошуках кращого життя і заробітку приймали пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій.

Кожен відвідувач аеропорту матиме змогу ознайомитись з прикладами того, що очікували люди, представлені на експонатах виставки, і з якою реальністю в результаті зіштовхнулися. Одна з конструкцій містить поради, як українці можуть захистити себе в подібних ситуаціях.

Кожне зображення також матиме QR код з посиланням на сайт, де можна буде прочитати повну історію постраждалого та дізнатись, як відбувся порятунок головного героя історії.

Читайте також: В Україні цьогоріч виявили 130 фактів торгівлі людьми

Виставка буде знаходитись в аеропорту "Київ" до 9 серпня.

Фото: mvs.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-