Протести в центрі Києва: інвестори «Аркади» вирушили від Кабміну до ОП

Протести в центрі Києва: інвестори «Аркади» вирушили від Кабміну до ОП

Укрінформ
Ошукані інвестори банку "Аркада", які вранці проводили мітинг під Кабінетом Міністрів, вирушили до Офісу Президента.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Кілька сотень мітингувальників зі стягами України та прапорами "Інвестори банку Аркада" вирушили до ОП, щоб звернутися до Президента Володимира Зеленського за допомогою у вирішенні питання фінансування добудови ЖК "Патріотика" та "Еврика".

Крім цього, вкладники понесли під будівлю офісу банер зі своїми вимогами, серед яких видача 3,6 мільярда гривень державного фінансування у вигляді пільгових кредитів під державні гарантії, а також добудова 39 будинків за 3 роки.

Читайте також: Інвестори банку «Аркада» прийшли під Кабмін

Як повідомляв Укрінформ, у Києві вранці 7 липня розпочався автомітинг ошуканих інвесторів банку "Аркада".

Банк "Аркада" зупинив будівництво трьох житлових масивів у Києві ("Патріотика", "Еврика", "Патріотика на озерах"), у спорудження квартир яких вклали кошти понад 12 тис. громадян.

Будівництво 39 будинків "заморожене" вже кілька років. 25 серпня 2020 року правління НБУ ухвалило рішення про віднесення банку "Аркада" до категорії неплатоспроможних у зв’язку зі зменшенням нормативів капіталу на 50 і більше відсотків від мінімального встановленого рівня.

Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки України, Національний банк та Київська міська державна адміністрація підписали меморандум для вирішення питання добудови житла "Аркади".

Безстрокова акція протесту об'єднання інвесторів банку “Аркада” триває з 29 травня 2020 р. Мітингувальники вимагають відновити будівництво будинків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-