У «Київавтодорі» прокоментували обшуки ДФС

У «Київавтодорі» прокоментували обшуки ДФС

Укрінформ
У КК «Київавтодор» заявляють, що корпорацією своєчасно було сплачено всі податки в повному обсязі відповідно до податкових декларацій та фінансових звітів згідно з чинним законодавством.

Як передає Укрінформ, про це заявили у «Київавтодорі».

«Сьогодні у приміщенні комунальної корпорації «Київавтодор», в черговий раз, здійснюється обшук та вилучення документів представниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у м. Києві на предмет відшукування доказів щодо несплати податків низкою комерційних підприємств, з якими Корпорація не мала та не має жодних договірних відносин (ухвала Солом’янського районного суду м. Києва від 16.06.2021)», - йдеться у заяві.

У відомстві наголошують, що у податковій звітності корпорації не відображалося жодного з вищезазначених підприємств.

«Корпорацією своєчасно було сплачено всі податки в повному обсязі у відповідності до податкових декларацій та фінансових звітів згідно чинного законодавства. Повідомляємо, що Корпорація завжди сприяє правоохоронним органам та надає всі необхідні документи. І цього разу – не виключення. Підприємство і надалі співпрацюватиме з правоохоронцями та надаватиме всі необхідні запитувані документи», - зазначається у повідомленні.

Читайте також: ДФС наклала арешт на майно підрядника, що завдав 34 мільйони збитків бюджету Києва

Як повідомлялося, у четвер, 17 червня, прокуратура і ДФС прийшли з обшуками в Київавтодор.

Київська міська прокуратура спільно з ГУ ДФС у Києві проводили обшуки у службових приміщеннях КК «Київавтодор» в межах кримінального провадження, розпочатого за підозрою щодо умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з реконструкції та ремонту шляхопроводів на суму понад 30 млн гривень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-