У Києві уклали близько 300 контрактів із резервістами

У Києві уклали близько 300 контрактів із резервістами

Укрінформ
У Києві вже уклали близько 300 контрактів на службу в територіальному резерві.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіційний портал Києва з посиланням на заступника голови КМДА Петро Пантелеєва.

"У Києві триває укомплектація 112-ї бригади територіальної оборони. На сьогодні уклали близько 300 контрактів на службу в територіальному резерві. Бригада територіальної оборони спільно з підрозділами КМДА покликана забезпечити оборону міста, захист населення, а також стратегічно важливих об’єктів і комунікацій столиці у разі будь-яких провів військової агресії", - сказав Пантелеєв.

Він зазначив, що процес залучення та навчання резервістів здійснює відділ організації територіальної оборони, що входить до складу Департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації. За його словами, завдання відділу – створити діючу систему територіальної оборони Києва, що дозволить попередити спроби порушити безпеку столиці збройним шляхом, а також забезпечити другий ешелон протидії надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру.

Читайте також: На півдні України оголосили збори підрозділів тероборони

«У 2020 році ми розширили управління цивільного захисту та перетворили його на Департамент муніципальної безпеки, а також включили в його роботу напрям територіальної оборони та захист від можливої військової агресії. Також Департамент включає роботу рятувальних служб та забезпечення правопорядку у столиці у співпраці з правоохоронними органами. Ми мобілізовуємо сили для захисту території столиці, враховуючи тривожну інформацію про ситуацію на кордонах нашої країни», – сказав заступник голови КМДА.

Пантелеєв додав, що з початку поточного року у столиці організували регулярні заняття з резервістами територіальної оборони на добровільній безоплатній основі. До підготовки щотижнево залучається до 100 резервістів.

Як повідомлялося, В Україні 1 квітня розпочався весняний призов на військову строкову службу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-