Бугров переміг на виборах ректора університету Шевченка

Бугров переміг на виборах ректора університету Шевченка

Офіційно
Укрінформ
Проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філософських наук, професор Володимир Бугров переміг на виборах ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Про це повідомила виборча комісія університету в коментарі Укрінформу.

"Володимир Бугров переміг на виборах ректора університету. За нього проголосували 1944 виборці – це 74,31% від загальної явки", – повідомили представники комісії.

За їхніми даними, за другого кандидата, професора кафедри фінансів КНУ Олександра Рожка, проголосували 535 виборців, що становить 20,45% від загальної явки.

"Загальна явка виборців 2616 осіб, тобто 63,2% від заявленої кількості (4139 особи – ред.), — додали у виборчкомі.

Читайте також: Литвин йде з наглядової ради університету Шевченка після програшу на виборах ректора

Як повідомляв Укрінформ, перші вибори ректора КНУ імені Тараса Шевченка відбулися 25 листопада 2020 року. У першому турі жоден із десяти кандидатів не набрав необхідної кількості голосів. У другий тур 4 грудня пройшли проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров та директор науково-навчального інституту "Інституту геології" КНУ Сергій Вижва. Оскільки жоден із цих кандидатів не набрав понад 50%, було вирішено провести нові вибори.

Читайте також: Володимир Бугров, проректор з науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка

У першому турі нових виборів, який відбувся 17 березня, за крісло ректора змагалися шість кандидатів. Серед них – доктор психологічних наук, професор Сергій Болтівець, кандидат філософських наук, професор Володимир Бугров, доктор геологічних наук, професор Сергій Вижва, доктор історичних наук, професор Володимир Литвин, а також доктор економічних наук, професор Олександр Рожко та доктор соціологічних наук, доцент Ірина Чудовська. У другий тур пройшли кандидат філософських наук, професор Володимир Бугров (44,04%) та доктор економічних наук, професор Олександр Рожко (15,2%).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-